Logo
Nevíš si rady? Zavolej.
(Po. - Pá. od 7 - 17 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
06.10.2021
Nové druhy živorodiek v Shrimpu 🐟
V naší nabídce aktuálně najdeš 4 nové druhy překrásných živorodiek, které doporučujeme na chov i úplným začátečníkům. Mečovka Mary gold: https://ww... číst celé
15.09.2021
Rozšíření techniky a příslušenství
Doplnili jsme naši nabídku o technické novinky: Značka EHEIM vyrábí jedny z nejlepších filtrů na tr... číst celé
07.06.2021
DOPRAVA NAD 1400 KČ ZDARMA
Ahoj, nezmeškej příležitost ušetřit až 279 Kč na dopravě. Stačí když si objednáš zboží nad 1400 Kč a dopravu a balné platíme my. Akce platí do 20. 6.... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Naši blogeři

Jsme přátelská a otevřená komunita. Rádi si pomáháme předáváním svých zkušeností. Akvarista je každý, kdo měl, má nebo bude mít akvárium. Je jedno, zda má tvé akvárium 2 nebo 2000 litrů. Je jedno, jestli chováš jednu Betty, krevetky, raky, ryby, kraby, rejnoka nebo jiné příšery. Je jedno, zda jsi chlapec, dívka, muž či žena a máš 15, 30 nebo 70 let. Všichni jsme si rovni. Přidat se k nám můžeš i ty. Přečti si více o tom, jak se stát naším blogerem.

 

Autoři Průvodce akvaristikou:

 

Proč sdílet své zkušenosti?

 • Získáš renomé - ukaž co umíš a získej si svými články a obsahem mezi akvaristy uznání. Čtenáři budou moci dávat autorem hlasy a jednou za rok vyhlásíme 3 nejlepší akvaristy ROKU.

 • Získáš odměnu - za články od nás získáš poukazy na nákup až do výše 800 Kč v závislosti na náročnosti článku. Nejšikovnější přispěvatelé (blogeři) budou od nás dostávat produkty, živočichy a rostliny zdarma, případně budou i finančně ohodnoceni.

 • Pomůžeš druhým - tvůj článek, video či fotky pomohou tisícům lidí postupovat správně. Vyhnou se tak nezdarem a hlavně zbytečným úhynem živočichů a rostlin.

 

Pomůžeme ti v blogování

 • Poskytneme ti podklady - využij inspirace a tipy uvedené níže, které ti při tvorbě obsahu pomohou.

 • Pomůžeme ti s tvorbou a korekturou textu - pokud budeš potřebovat, pomůžeme ti s formulacemi obsahu a gramatikou či s úpravou fotek a videí.

 • Zdarma tvůj obsah zpropagujeme - máme velmi silné a neustále rostoucí online kanály pro komunikaci a propagaci tvých článků. Bezplatně a rychle se tak o tvém článku dozvědí statisíce lidí:
  • Články zveřejníme na našem webu.
  • Ty zajímavé zveřejníme i na našich sociálních sítích.
  • Nejlepší z nich zašleme i v samostatném e-mailu tisícům odběratelům našich novinek.

 

Nápady, inspirace a typy článků

 • Moje nádrž - pochlub se svým akváriem, paludáriem, teráriem či Wabi kusa. Je úplně jedno, jak je velké nebo zařízené. Udělej pár fotek, případně přilož fotky jak si akvárium zakládal nebo postupně vylepšoval. Více najdeš v praktickém návodu k tomuto typu článku.

 • Napiš o zajímavostech, novinkách či trendech ze světa akvaristiky - popiš světové výstavy, návštěvy akvaristických chovní, akvaristické atrakce u nás nebo v zahraničí, zajímavé osobnosti akvaristiky (rozhovory), nové postupy a jiné zajímavosti.

 • Napiš seznam nebo přehled - napiš seznam spojený s nějakou činností nebo tématem v akvaristice. Například obecný přehled druhů ryb, krevet, rostlin, techniky, přípravků, hnojiv apod.

 • Návody a postupy - poděl se se zkušenostmi a napiš konkrétní postup jakékoli činnosti spojené s akvaristikou, např. jak založit různé typy akvárií, paludárií, jak používat různé typy technik, přípravků, jak léčit nemoci, jak řešit problémy v akvaristice. Doplň text o fotografie postupu, nebo to celé i natoč na krátké video s komentářem. Chystáš se něco vytvořit, změnit, vylepšit? Stačí jednotlivé kroky zdokumentovat a popsat a článek máš hotový.

 • Rozepiš nějakou tému do detailů - jsi v něčem opravdu dobrý, nebo máš o něčem detailní znalosti? Poděl se o detailní informace s ostatními, ať už se týkají živočichů, rostlin, produktů, techniky nebo jiného.

 • Více o konkrétním druhu živočicha nebo rostliny - popiš podrobněji chov konkrétního druhu živočicha nebo pěstování konkrétní rostliny.

 • Jak si vybrat? - Poraď ostatním, jak si vybrat akvárium, techniku, substrát, rostliny, živočichy.

 • Jakým chybám se vyhýbat? - Jaké chyby jsi ty, nebo jiní akvaristi udělal/li a jak se jim vyhnout.

 • Napiš recenzi - opiš svou zkušenost s nějakým produktem a jak ti pomohl.

 • Mýty v akvaristice - jaké mýty v akvaristice znáš? Vysvětli realitu ostatním.

 • Vylepši stávající články - chybí ti v některém článku něco důležité, nebo bys ho jinak vylepšil, doplnil fotky nebo video?

 

Návod pro psaní článků

Článek napiš tak, jak ti vyhovuje. Hlavně aby měl smysl, byl zajímavý a případně poučný pro ostatní. Jsme pohodová komunita, klidně tam zakomponuj zajímavou příhodu nebo vtipný zážitek související s tématem. Při popisu můžeš být konkrétní a uvádět typy, značky, druhy. Při psaní mysli na to, jak bys to psal pro kámoše/kámošku.

 1. Zvol si vhodné téma.
 2. Udělej si osnovu hlavních myšlenek nebo použij šablonu.
 3. Pokud je třeba, naštuduj si i další informace.
 4. Rozepiš hlavní myšlenky a doplň fotky či videa.
 5. Když budeš s článkem spokojený, zkus si ho přečíst po několika hodinách a zkontrolovat ho.
 6. Při prvním článku vyplň registrační formulář a materiál nám odešli e-mailem na info@shrimp.sk nebo přes úschovnu.

Tip: Chceš být fakt dobrý bloger a získávat materiální či dokonce finanční odměny za to, že budeš psát o tom, co tě baví? Pokud s psaním článků nemáš zkušenosti, naštuduj si na webu, jak napsat dobrý a poutavý článek.

Upozornění: Nikdy nekopíruj cizí texty. Pokud možno, snaž se o vlastní foto či videodokumentaci k obsahu. Pokud však nemáš možnost vyhotovit fotografie/videa ve vlastní režii, musíš uvést zdroj použitého multimédia.

 

Jak nám předat vytvořený obsah?

Stát se autorem je jednoduché:

 • Stačí, když vyplníš krátký registrační formulář.
 • Pošleš nám svůj článek a fotky e-mailem na info@shrimp.sk. Větší množství fotek nebo videa nám můžeš poslat například přes úschovnu.
 • Články můžeš zveřejňovat pod svým jménem nebo pseudonymem.

Pokud máš zájem o zařazení do seznamu našich autorů a vytvoření jednoduchého blogerského profilu na naší stránce, napiš nám do formuláře pár vět o sobě a svých zkušenostech s akvaristikou a e-mailem nám můžeš poslat i svou fotku.

Registrace blogera a souhlas se zveřejněním obsahu

Jméno a příjmení: *
Email (nebude zveřejněn): *
Telefon (nebude zveřejněn): *
Souhlasím se zveřejněním mého jména jako autora *
Chci publikovat pod pseudonymem:
Pár vět o sobě a zkušenostech s akvaristikou *
Souhlasím s podmínkami blogu *
Dnešní datum: *
Opiš text z obrázku*

Odesláním formuláře souhlasíš s podmínkami blogu Průvodce akvaristikou.

 

Podmínky blogu Průvodce akvaristikou

Registrací blogera:

 • Souhlasíš v neomezeném územním, časovém a věcném rozsahu se zpřístupněním odevzdaného obsahu (textů, fotek a videí) veřejnosti v elektronické nebo tištěné podobě, s překladem obsahu do jiného jazyka, se spojením s obsahem jiných autorů a s úpravou a korekturou obsahu.
 • Souhlasíš se zpracováním osobních údajů pro účely komunikace v rámci spolupráce se Shrimp.sk a Shrimp.cz.
 • Čestně prohlašuješ, že jsi předáný obsah nezkopíroval/a.

 

 
 
Přihlas se a nepropásni novinky, akce a slevy!

Zákaznická podpora Shrimp.cz
Ondrej Svoboda
Ondrej Svoboda
(Po. - Pá. od 7 - 17 hod.)
Copyright © 2021 Ondrej Svoboda - Shrimp.cz
 
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.